وبلاگ, ویدئو

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست یا همان مات کردن شیشه که برای جلوگیری از دیده شدن فضای داخلی استفاده میشود که همچنین میتوان برای جلوگیری از دید به غیر از مات کردن از طرح ها و نقش های مختلفی نیز روی شیشه استفاده کرد. شیشه های سندبلاست دارای اعطاف بسیار بالای می باشند که طوری که هر طرح و نقشی را میتوان روی آنها پیاده کنید . اما برای این کار نیاز به شیشه خاصی نیست و روی هر نوع شیشه ای میتوان عمل سندبلاست را پیاده کرد که شرکت های ختلفی در این زمینه وجود دارند تا برند های خود را روی شیشه ها چاپ کنند و از طرف دیگر نیز برای جداسازی فضای کار در محل کار کارکنان  از شیشه های مات سند بلاست  شده استفاده میکنند.

شیشه سندبلاست چیست

همچنین از شیشه های سندبلاست نیز کاربرد های متفاوتی دارد که میتوان از آنها
در شیشه های دوجه داره و یا میتوان در واحد های مسکونی نیز استفاده شود و قابل استفاده
برای حمام ، آشپزخانه و دستشویی می باشند که میتوان رو آنها طرح های مختلفی را چاپ کرد.

اما شیشه سندبلاست یکی از مناسب ترین راه ها برای مات کردن آنها است که در این روش برای مات کردن  نوعی ماسه خاص را با فشار رو روی شیشه می پاشند که باعث میشود شیشه تار شود و یا حتی با استفاده از این روش طرح های مختلفی را روی شیشه ایجاد کنند.همچنین روی شیشه های میتوان طرح های مختلفی را پیاده سازی کرد که برخی از این طرح ها شامل موارد زیر نیز میشود.

تولید شیشه های سندبلاست

1. اسید کاری
2. نقره کوب و طلاکوب
3. رنگی کردن شیشه
4. سندبلاست
5. فیوز گلاس
6. تراش

همچنین جالب است بدانید این نوع فرآیند برای اولین بار در آمریکا و در سال 1870 انجام داده شد که به عنوان یک روش تمیزکاری در آن سال ثبت شد اما امروزه از این روش در زمینه از تزئینات و دکوراسیون استفاده میشود.

در پایان این بخش و معرفی شیشه های سند بلاست برای شما عزیزان ، ویدئویی جالب از
فرایند طراحی و تولید شیشه های سند بلاست فراهم کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما علاقه مندان قرار گیرد.

چنانچه قصد خرید و سفارش شیشه های میرال ، شیشه های ساختمانی و هرگونه شیشه را دارید می توانید با واحد فروش کارخانه ایمن جام فرد تماس بگیرید .