شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست یا همان مات کردن شیشه که برای جلوگیری از دیده شدن فضای داخلی استفاده میشود که همچنین میتوان برای جلوگیری از دید به غیر از مات کردن شیشه از طرح ها و نقش های مختلفی نیز روی شیشه استفاده کرد. شیشه های سندبلاست شیشه هایی هستند که دارای اعطاف بسیار بالای می باشند که طوری که هر طرح و نقشی را میتوان روی آنها پیاده کنید .

تولید شیشه سندبلاست

اما برای این کار نیاز به شیشه خاصی نیست و روی هر نوع شیشه ای میتوان عمل سندبلاست را پیاده کرد که شرکت های ختلفی در این زمینه وجود دارند تا برند های خود را روی شیشه ها چاپ کنند و از طرف دیگر نیز برای جداسازی فضای کار در محل کار کارکنان  از شیشه های مات سند بلاست  شده استفاده میکنند.همچنین از شیشه های سندبلاست نیز کاربرد های متفاوتی دارد که میتوان از آنها در شیشه های دوجه داره و یا میتوان در واحد های مسکونی نیز استفاده شود و قابل استفاده برای حمام ، آشپزخانه و دستشویی می باشند که میتوان رو آنها طرح های مختلفی را چاپ کرد.

شیشه مات سند بلاست

اما شیشه سندبلاست یکی از مناسب ترین راه ها برای مات کردن شیشه ها است که در این روش برای مات کردن شیشه نوعی ماسه خاص را با فشار رو روی شیشه می پاشند که باعث میشود شیشه تار شود و یا حتی با استفاده از این روش طرح های مختلفی را روی شیشه ایجاد کنند.همچنین روی شیشه های میتوان طرح های مختلفی را پیاده سازی کرد که برخی از این طرح ها شامل موارد زیر نیز میشود.

طرح های قابل استفاده در شیشه ها

۱. اسید کاری
۲. نقره کوب و طلاکوب
۳. رنگی کردن شیشه
۴. سندبلاست
۵. فیوز گلاس
۶. تراش

ابداع شیشه های سند بلاست

همچنین جالب است بدانید فرایند سندبلاست برای اولین بار در آمریکا و در سال ۱۸۷۰ انجام داده شد که به عنوان یک روش تمیزکاری در آن سال ثبت شد اما امروزه از این روش در زمینه از تزئینات شیشه ها و دکوراسیون استفاده میشود.

ساخت و طراحی شیشه های سند بلاست

در پایان این بخش و معرفی شیشه های سند بلاست برای شما عزیزان ، ویدئویی جالب از فرایند طراحی و تولید شیشه های سند بلاست فراهم کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما علاقه مندان قرار گیرد.

چنانچه قصد خرید و سفارش شیشه های میرال ، شیشه های ساختمانی و هرگونه شیشه را دارید می توانید با واحد فروش کارخانه ایمن جام آذر تماس بگیرید .

 

شیشه سندبلاست

نویسنده:admin

دسته‌بندی:وبلاگ, ویدئو

دسته‌بندی: آبان ۲۶, ۱۳۹۷

شیشه سندبلاست
4.9 (97.5%) 8 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373