شیشه میرال

شیشه سکوریت که به آن شیشه نشکن و یا شیشه میرال نیز می گویند،  نوعی شیشه با مقاوت بالا می باشد که در طی یک عملیات حرارتی بر روی شیشه های معمولی به دست می آید. مجوعه ایمن جام آذر با به کار گیری به مدرن ترین تجهیزات روز دنیا فرآیند سکوریت کردن شیشه را بر روی شیشه های رنگی ، رفلکتیو ، شیشه های چاپ شده و شیشه های لعاب خورده را انجام میدهد.

شیشه میرال چه ویژگی هایی دارد ؟

عملیاتی که در تولید و ساخت شیشه سکورت یا شیشه میرال انجام می شود، باعث کاهش افزایش مقاومت آن در برابر ضربه و حرارت تا حدود ۳ الی ۵ برابر می شود. شیشه سکوریت در صورت شکستن به ذرات مکعبی شکل با لبه های صیقلی در می آید که مانند شیشه های معمولی خطرناک و آسیب رسان نمی باشند.

کاربرد شیشه نشکن یا سکوریت

از شیشه میرال در در ویترین فروشگاه ها، درهای شـیشـه ای و پنجره های جانبی اتومبیل ها استفاده می شود. به طور کل در سازه هایی که استقامت، ایمنی و مقاومت در آنها حائز اهمیت است از شیشه های میرال استفاده می شود. البته در شیش های جلو اتومبیل برای جلوگیری از شکستن شیشه از شیشه های لمینت استفاده می کنند.

کاربرد شیشه میرال در لوازم خانگی و صنعتی

همچنین در لوازم خانگی و دستگاه های برش و دستگاه های سی ان سی ، دستگاه های چاپ تمام اتوماتیک ، شیشه های هود ، سینک های شیشه ای و اجاق گاز های رومیزی و بسیاری موارد دیگر از شیشه های میرال استفاده می شود تا در صورت بروز حوادث خسارات وارده به حداقل ممکن کاهش یابد.

شیشه سکوریت

شیشه نشکن در ساختمان سازی

در ساختمان سازی از شیشه های سکوریت در مکان هایی استفاده می شود که بروز حوادث احتمال صدمه زدن به انسان ها را داشته باشد، مثلا شیشه های راه پله و یا آسانسورها.

قیمت شیشه میرال

در صورتی که قصد خرید شیشه میرال و یا دیگر شیشه های صنعتی را دارید می توانید از طریق تماس با بخش فروش مجموعه ایمن جام آذر با ما در ارتباط باشید.

شیشه میرال

نویسنده:admin

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: بهمن ۲۳, ۱۳۹۶

شیشه میرال
4.9 (98.46%) 26 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373