وبلاگ

پارتیشن شیشه ای سکوریت با درب چوبی

پارتیشن شیشه ای سکوریت با درب چوبی

امروزه یکی از بهترین ایده ها برای زیبا سازی و مدرن کردن فضا های مختلف استفاده از شیشه می باشد . ساخت پارتیشن در زیبا کردن فضاهای اداری بسیار موثر است علاوه بر زیبایی ظاهری ، استفاده از پارتیشن شیشه ای باعث کاهش هزینه و دردسر میشود.در ادامه بیشتر در ارتباط با مزیت های پارتیشن شیشه ای توضیح میدهیم .

استفاده از شیشه سکوریت در پارتیشن ها موجب افزایش مقاومت آن ها در  مقابل آسیب های احتمالی خواهد شد. پارتیشن های شیشه ای دارای دو مدل هستند : پارتیشن شیشه ای متحرک و پارتیشن شیشه ای ثابت

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

از میان پارتیشن های شیشه ای ثابت میتوان به پارتیشن شیشه ای با درب چوبی اشاره کرد .این پارتیشن از لحاظ ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکی می باشد . در ساختار این پارتیشن ها به جز قسمت درب آن از شیشه سکوریت 10 میل استفاده شده است و همانطور که گفته شد استفاده از شیشه سکوریت در این ساختار ها باعث افزایش مقاومت آن میشود.
برای درب این پارتیشن ها میتوان از MDF و یا سایر نوع درب ها استفاده کرد. همچنین لازم به ذکر است که نوع چوب استفاده شده در این درب ها قیمت آن را متغیر خواهد کرد.

شیشه سکوریت در پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

قیمت این پارتیشن ها به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که مهمترین و تاثیر گذار ترین آن ها ، نوع یراق آلات استفاده شده و نوع شیشه ، ساده و طرح دار بودن شیشه ، نوع و جحنس درب استفاده شده  می باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در رابطه با قیمت این ساختار میتوانید از قسمت تماس با ما ، با کارشناسان و مشاوران شرکت ایمن جام فرد در ارتباط باشید.

پارتیشن شیشه ای ام دی اف (MDF)

استفاده از MDF در پارتیشن های شیشه ای موجب بوجود آمدن فضایی مدرن و شیک خواهد شد. این پارتیشن ها به دلیل استفاده از MDF و شیشه سکوریت از قیمت مناسبی برخوردار خواهد بود.

پارتیشن شیشه ای استیل

در پارتیشن شیشه ای ساخته شده از استیل از پروفیل های آهنی برای پروفیل استفاده میکنند و برای زیبایی بیشتر فریم ها کاور استیل بکار میرود.این پارتیشن ها نسبت به پارتیشن های آلومینیومی قیمت بالاتری دارند.

پارتیشن شیشه ای آلومینیومی

از این پارتیشن ها در اغلب فضاهای اداری استفاده میشود و دارای فریمی از جنس آلومینیوم متراکم می باشد. برای متریال پوششی این ساختار از شیشه های دو جداره و یا تک جداره استفاده شده است.

شیشه سکوریت در پارتیشن

مزایای پارتیشن شیشه ای آلومینیوم

دارای استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از شیشه سکوریت شده
قابلیت آکوستیک کردن پارتیشن
قابلیت جابه جایی پارتیشن
امکان عبور نور کافی
قابلیت ایجاد فضایی زیبا