وبلاگ

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای : امروزه گرانی در واحد های تجاری و اداری باعث شده تا افراد همیشه در استفاده از فضاهای اداری دچار وسواس بوده و اهمیت بسیار بالایی را در دکوراسیون و چیدمان آن داشته باشند. معمولا در فضاهای اداری و تجاری ایجاد فضای و حریم خصوصی با خواص آکوستیک بسیار اهمیت داشته که میتواند فضای کار شما را به محیطی آرام تبدیل کند که برای این کار به پارتیشن بندی فضای نیازمند می باشید.همچنین در تقسیم بندی واحد های اداری تفکیک فضا بسیار مهم بوده که امروزه بیشترین دغدغه را صاحبان مشاغل برای آن دارند.

پارتیشن شیشه ای در دفاتر :

پارتیشن شیشه برا دفاتر و محیط های اداری بسیار خوب و زیبا است که به منظور زیبایی محیط کار از آن استفاده میشود

در پارتیشن شیشه ای میتوان با تفکیک فضا مانع از نفوذ صدا به دیگر نقاط شد به طوری که تا ۵۰ دسبیل مانع صدا و ورود و خروج آن به دیگر واحدها انجام میشود که این خاصیت پارتیشن شیشه ای باعث میشود تا شما در محل کارتان فضایی کاملاً آرام و سازمان یافته بدست آورید .

همانطور که میدانید پارتیشن های شیشه سکوریت با هر نوع دکوراسیون سازگاری کاملی دارد و میتواند جلوه و ظاهر مناسبی را ایجاد کند.

در این پارتیشن های شیشه ای با ترکیب شیشه فریم استیل هارمونی و یراق‌آلات زیبایی خاص به محیط می‌بخشد. همچنین امروزه پارتیشن شیشه سکوریت نیز در بخش های اداری مدرن بسیار گسترده شده و نقش عمده‌ای را در محیط اداری مدرن به خود اختصاص داده است.

همچنین جالب است بدانید که  طرح های مختلف شیشه سندبلاست بر پارتشین شیشه ای علاوه بر تفکیک فضا و بالا بردن امنیت در گسترش وتاکید بر نام تجاریتان در محیط بسیار موثر خواهد بود. که در محیط های مختلف مانند در مراکز و سالنهای آرایشی و بهداشتی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در نحوه عملکرد و بازدیدکنندگان از آن محیط را داشته باشد.

برای حفظ حریم خصوصی و بهداشت روانی هر پارتیشن جداره فریم لس یا ساده با فرم و طرحی بر روی آن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ویژگی های پارتیشن شیشه ای :

-پارتیشن شیشه‌ای با ویژگی تک جداره
-عملکرد صوتی (آکوستیک) تا 47 db
-جذابیت و شیک بودن
-انواع طرح های سندبلاست
-طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
-ضخامت 10 میلیمتر
-ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل
-نصب سریع