وبلاگ

شیشه میرال

شیشه سکوریت شیشه میرال

شیشه سکوریت که به نامهای نشکن و یا شیشه میرال شناخته می شود نوعی مقاوت بسبار بالا می باشد.

این نوع شیشه ها با فرآوری که درطی یک عملیات حرارتی بر روی شیشه معمولی بدست می آید.

کارخانه ایمن جام فرد تولید کننده میرال با بکار گیری به مدرن ترین تجهیزات روز دنیا فرآیند تولید و سکوریت کردن را بر روی انواع شیشه های ساختمانی اعم از :‌

شیشه رنگی ، رفلکتیو ، چاپ شده ، لعاب خورده و سایر شیشه ساختمانی انجام میدهد.

عملیاتی که درفرآیند تولید شیشه سکورت یا همان شیشه میرال انجام می شود، باعث افزایش مقاومت شیشه ها دربرابر ضربه و حرارت تا حدود ۳ الی ۵ برابر می شود که بستگی به نوع فرآوری و تولید شیشه متغییر است. نشکن بودن این شیشه ها به این معنا نیست که همه ی آنها تحت هیچ شرایطی نمی شکنند ،‌بلکه شیشه سکوریت درصورت شکستن به ذرات مکعبی شکل با لبه صیقلی در می آید که مانند شیشه معمولی خطرناک و آسیب رسان نمی باشند و البته برخی شیشه مقاوم نیز وجود دارند که تحت هیچ شرایطی نمی شکنند.

شیشه میرال چیست؟

از شیشه میرال در در ویترین فروشگاه ها ، بانک ها، درهای شـیشـه ای ، لایه ی رویی اجاق گاز ، پنجرهجانبی اتومبیل ها و بسیاری موارد دیگر در ساختمان و لوازم خانگی و … استفاده می شود.

بطور کل میتوان گفت درسازه هایی که استقامت، ایمنی و مقاومت درآنها اهمیت ویژه دارد از میرال استفاده میشود.

البته در جلو اتومبیل برای جلوگیری از شکستن شیشه از لمینت استفاده می کنند.

استفاده از شیشه میرال علاوه بر افزایش امنیت فضای مورد نظر موجب افزایش زیبایی نیز میشود .

این محصول اغلب برای دربهای شیشه ای ، ویترین ها و یادر ساختمان هایی با معماریهای مدرن کاربرد دارد.

این شیشه ها در لوازم خانگی و دستگاه های برش و دستگاه های سی ان سی ، دستگاه های چاپ تمام اتوماتیک ، هود ، سینکهای و اجاق گازهای رومیزی و بسیاری موارد دیگر از شیشه های میرال استفاده می شود تادر صورت بروز حوادث خسارات وارده به حداقل ممکن کاهش یابد.

در ساختمان سازی از شیشه های سکوریت در مکان هایی استفاده می شود که بروز حوادث احتمال صدمه زدن به انسان ها را داشته باشد، مثلا شیشه های راه پله و یا آسانسورها.

قیمت شیشه میرال

قیمت شیشه میرال

قیمت شیشه میرال به عوامل مختلف بستگی دارد . عوامل شامل انداز ابعاد محل نصب بستگی دارد .

شما میتوانید برای بررسی دقیق بامشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

در صورتی که قصد خرید شیشه میرال و یا دیگر از نوع آنها مانند صنعتی را دارید می توانید از طریق تماس با بخش فروش مجموعه ایمن جام فرد با ما درارتباط باشید.

کارخانه شیشه میرال

در کارخانه شیشه میرال و طی فرایند تولید میتوان آن رادر ابعاد و شکلهای مختلفی تولید کرد .

شکل رایج و نرمال این شیشه بصورت شیشه هایی مربع و یا مستطیل شکل است و قیمت آن نیز بستگی به ابعاد و اندازه آن دارد.علاوه بر شکلهای مربع و مستطیل ، شیشه های میرال بصورت ها و شکلهای دیگری مانند چند ضلعی منظم و چند ظلعی نامنظم تولید و عرضه میشوند. دراین کارخانه ها ، در رنگهای مختلفی مانند شفاف ، دودی ، مات ،مسی ، آبی و سبز و سوپر سیلور ، طلایی‌رنگ و یا بصورت شیشه های رفلکس تولید میشوند.

یکی از کارخانه های شیشه میرال کارخانه ایمن جام فرد است که توان تولید انواع شیشه سکوریت به قیمت مناسب را داراست برای اطلاعات بیشتر به بخش زیر مراجعه کنید.

برای خرید بهترین و ارزانترین شیشه سکوریت با  ما تماس بگیرید

آدرس کارخانه ایمن جام فرد

کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج – شهر قدس – بلوار کلهر – خیابان فردوسی – پلاک ۱۹