وبلاگ

یراق آلات کابین دوش حمام

یراق آلات کابین دوش حمام

امروزه با کاهش فضای داخلی خانه ها طبیعتا فضای حمام منازل نیز کاهش یافته. علاوه بر این نوع دیزاین داخل حمام و قسمت بیرونی آن حائز اهمیت است. هدف تولید کنندگان کابین دوش حمام هم بوجود آوردن فضایی مدرن و شیک برای این قسمت از منازل شما مشتریان محترم است.این محصولات دارای کیفیت بالا و قیمت پایین است و ویژگی های آن باعث شده که محبوبیت آن میان افراد روز به روز افزایش یابد و جز سیستم های ریج مورد مصرف در بین مردم شود.

سفارش کابین دوش حمام :

برای سفارش کابین دوش حمام منزل خود باید از ویژگی های دور دوشی مطلع و شناخت کامل داشته باشید .قبل از سفارش کابین دوش باید اطلاعات درستی از شرایط حمام خود داشته و اطلاعات لازمه را کسب کنید.

همانطور که گفته شد قبل از سفارش باید نکات مهمی را در نظر بگیرید که در مطلب زیر به شرح آن ها میپردازیم :
اندازه گیری حمام ، در اولین مرحله می بایست حمام منزل مورد نظر شما اندازه گیری شود . سپس می بایست رنگ پروفیل های کابین دوش و طرح سندبلاست مورد علاقه خود را انتخاب کنید .
سندبلاست چیست ؟  شیشه سندبلاست ، شیشه ای مات است که استفاده از آن برای شیشه های حمام بسیار مناسب است. این شیشه طرح ها و اندازه های مختلفی دارد و علاوه برآن شما میتوانید در هنگام سفارش طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از آن طرح برای شیشه مورد نظر استفاده کنید.

یراق آلات کابین دوش حمام
چگونه کابین دوش را نظافت کنیم ؟

زمانیکه در یک مدت طولانی از کابین دوش استفاده میشود  بر روی شیشه ها و اتصالات پلاستیکی آن لکه هایی بوجود می آید که همان کف های آب و صابونی است که هنگام استحمام بوجود آمده است. این لکه ها همانند رسوب های آهکی روی شیشه دیده میشوند. نظافت کابین دوش باید چند وقت یکبار تکرار شود و لکه های چرک و پسماند های آب و صابون بوجود آمده باید در فواصل زمانی مرتب تمیز شوند.

هزینه اجرای کابین دوش حمام :

در مراحل بعدی میبایست اطلاعاتی در رابطه با هزینه و قیمت کابین دوش حمام کسب کنید و میزان هزینه اجرا آن را بسنجید.

عوامل بسیاری در هزینه اجرا و قیمت کابین دوش حمام موثر است که میتوان ز میان آن ها به کیفیت ، متراژ فضای مورد نظر ، نوع مواد و جنس آنها اشاره کرد. علاوه بر موارد ذکر شده طرح و پروفیل انتخابی نیز در هزینه و قیمت آن بی تاثیر نخواهد بود.