ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای سکوریت ، ویترینی با شیشه ای شفاف ساده و یا طرح دار می باشد. این شیشه ها میتوانند به همراه قاب باشند و نوع طراحی آن به سلیقه کاربر بستگی دارد.
استفاده از ویترین های شیشه ای  میتواند با عث ایجاد شدن فضاو نمایی مدرن و زیبا در مکان های مختلف شود.

ویترین شیشه ای سکوریت منازل

امروزه استفاده از شیشه در لوازم خانگی بسیار رایج شده است و همانطور که در فضاهای مختلف مشاهده میشود استفاده از شیشه باعث افزایش زیبایی و تنوع خواهد شد.
ویترین های ساده شیشه ای که قاب و فریم ندارند برای ایجاد دکوراسیونی مدرن بسیار مناسب می باشند.همچنین برای دکوراسیون های کلاسیک و روستیک استفاده از ویترین های ساخته شده با طرح چوب توصیه میشود.

فروش ویترین شیشه ای سکوریت

استفاده از ویترین شیشه ای برای مکان های مختلف :

استفاده از ویترین شیشه ای سکوریت برای مغازه ها و فروشگاه ها و شرکت ها مختلف امروزه بسیار رایج شده است. هدف استفاده از این ویترین ها در فروشگاه ها به نمایش گذاشتن محصولات و اجناس به مشتریان و کاربران می باشد.
این ویترین ها میتوانند بر اساس نیاز مشتری ، با شیشه هایی در ابعاد مختلف و طرح های متعددی تولید شود. استفاده از این شیشه ها بیشتر در ساخت بوفه ، ویترین برای نمایش محصولات ، استند و یا گاهی یخچال ها رایج است.

ابعاد ویترین شیشه ای

بعد از انجام و تکمیل مرحله مشاوره با تیم ایمن جام آذر ، و انتخاب کردن شیشه مناسب با دارا بودن دکوراسیون کارایی مد نظر شما ابعاد مناسب در نظر گرفته میشود.

ویترین شیشه ای سکوریت

قیمت ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین های شیشه ای امروزه در دو زمینه ویترین شیشه ای منازل و ویترین شیشه ای مکان های عمومی استفاده میشود.و قیمت آن بستگی به ابعاد شیشه و طرحی است که روی آن کار شده است دارد.

فواید استفاده از ویترین شیشه ای برای فروشگاه

جلوگیری از ورود گرد و غبار و خاک
قابل تغییر دادن آسان و راحت ویترین
استفاده ار یراق آلات محکم و با کیفیت
ایجاد کردن چشم اندازی زیبا

ویترین شیشه ای سکوریت

نویسنده:wenetcm

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: دی ۲۱, ۱۳۹۷

ویترین شیشه ای سکوریت
4.7 (93.33%) 3 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373