شیشه گاز صفحه ای

همانطور که میدانید برجسته ترین و موثر ترین عامل عنصر در لوازم خانگی شیشه است . استفاده کردن از شیشه میتواند فضای ساده و بی روح خانه شما را به یک فضای مدرن و شیک تبدیل کند. شیشه گازی صفحه ای که یکی از شیشه های لوازم خانگی می باشد برای استفاده در ساختار گاز ها ، هود ، سینک و یا فر ها استفاده میشود.

شیشه سکوریت علاوه بر زیبا کردن لوازم ها و وسایل ، آن ها را در برابر دمای بالا و حرارت مقاوم خواهد کرد.همچنین شیشه سکوریت موجب ایمن کردن و مقاوم کردن لوازم در برابر فشار و ضربه خواهد شد.

شیشه سکوریت ، شیشه ای است که در برابر ضربه و فشار بیش از حد خیلی دیر تر از شیشه های معمولی آسیب می بیند. برای جلوگیری کردن از این آسیب نیز در شیشه های صفحه ای استفاده شده در گاز های خانگی باید به نکاتی توجه داشت :
قسمت هایی که شعله تعبیه شده است برای سایز های مختلف ظروف می باشد که در صورت گذاشتن ظرف بزرگتر در جای کوچکتر اختمال شکسته شدن شیشه وجود خواهد داشت

شیشه گاز صفحه ای
نکته دوم مربوط به درست نبودن برش جای اجاق توسط کابیت و در آوردن الگویی بزرگتر از حد مجاز است

البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در نظر گرفتن استاندارد ها برای جلوگیری از آسیب های احتمالی نیز موثر خواهد بود.

خرید شیشه گاز صفحه ای

چنانچه قصد خرید و سفارش شیشه های میرال ، شیشه های ساختمانی و هرگونه شیشه را دارید می توانید با واحد فروش کارخانه ایمن جام آذر تماس بگیرید . این مجموعه مفتخر است که در ارائه محصولات مربوط به شیشه ، در خدمت شما مشتریان محترم باشد

شیشه گاز صفحه ای

نویسنده:wenetcm

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: دی ۹, ۱۳۹۷

شیشه گاز صفحه ای
4 (80%) 1 vote
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373