شیشه سکوریت جام

شیشه سکوریت جام به شیشه های نشکن بسیار بلند و بزرگ تر از اندازه استاندارد شیشه ، میگویند.

در ساخت شیشه و برش زنی آن می بایست طبق استاندار های ملی عمل کرد تا در نهایت ایمنی موجود در ساختمان تامین شود.در بعضی مکان ها و فضا ها نیاز به شیشه با سایز های بزرگ تر است که میتوان در آن شرایط از شیشه سکوریت جام استفاده کرد.
البته توجه به این نکته نیز ضروری است که بزرگ بودن این شیشه موجب مشکلاتی میشود.از حمل آن گرفته تا مشکلات بعد از نصب آن . ابعاد استاندار شیشه جام که با شیشه سکوریت با ضخامت ۱۰-۴ میل تولید و عرضه می شود باید ۴۱۰۰*۲۴۴۰ میلی متر باشد. در ابعاد بزرگتر از این تولید شیشه امکان پذیر نیست چرا که در صورت تولید ، شیشه دچار تاب بسیاری خواهد بود و به دلیل ابعاد بزرگ حمل آن سخت خواهد بود

 

امنیت شیشه سکوریت : شیشه سکوریت دارای ایمنی بسیار بالایی میباشد که از اسم آن قابل درک است. این مقاوم بودن شیشه سکوریت به دلیل شوک دمایی است که در زمان تولید شیشه به آن وارد میشود.
در زمان تولید شیشه را با دمایی بالا ذوب کرده و بعد از هم سطح سازی و آماده شدن آن را در دمای پایین قرار داده تا با وارد شدن شوک دمایی مقاومت شیشه افزایش یابد. به طوریکه در برابر ضربه و فشار و وزن بسیار مقاوم میشود.

این شیشه سکوریت جام جز شیشه های نشکن است که به همین صورت تولید شده ولی ابعاد آن بسیار بزرگتر از شیشه های معمولی است.

محل نصب شیشه نشکن جام :

تولید شیشه های نشکن این امکان را به افراد و اشخاص میدهد که از شیشه در فضاها و شرایط مختلفی از جمله : پله ها ، در ها ، پارتیشن بندی و … بتوان استفاده کرد.
از شیشه جام در مکان های مختلفی از جمله بالکن ها ، نمای فروشگاه ها ، رستوران ها ، هتل ها و … میتوان استفاده کرد.

شیشه سکوریت جام

مزایای استفاده از شیشه جام :

شیشه جام را اگر با شیشه خام و یا شیشه فلوت  ساخته شود . امکان شکستن آن در هنگام حمل ، بسیار زیاد می باشد. چراکه در زمان جابه جایی به دلیل ابعاد بزرگی که دارا می باشد ، امکان برخورد و سنگینی در یک ناحیه بیشتر شده که در این شرایط به دلیل توان کم شیشه در مقابل فشار ، شیشه جام به راحتی شکسته خواهد شد. اما شیشه جامی که از شیشه سکوریت و شیشه لمینیت ساخته شده امکان آسیب دیدن آن کمتر میشود.

فرایند تولید شیشه نشکن جام :

این شیشه ها را میتوان در دو حالت با کوره ها ی عمودی و افقی تولید کرد .
کوره های عمودی شیشه را به وسیله دوگیره مهار کرده و آن را به صورت عمودی وارد کوره میکنند و سکوریت کردن شیشه جام انجام میشود همچنین لازم به ذکر است که بزرگترین سایزی که این کوره ها تولید میکنند ۲۶۰ در ۱۶۰ است.
ولی کوره های افقی شیشه ها را به صورت افقی وارد کوره میکنند.
شیشه تولید شده توسط کوره ی عمودی دارای مقاومت بیشتری است و به سادگی دچار شکستگی و یا آسیب نخواهد شد.

خرید شیشه سکوریت جام :

در صورتی که قصد خرید شیشه سکوریت جام و یا دیگر شیشه های صنعتی را دارید می توانید از طریق تماس با بخش فروش مجموعه ایمن جام آذر ، تولید کننده انواع شیشه سکوریت ،  شیشه ساختمانی ، شیشه سندبلاست و … با ما در ارتباط باشید.

شیشه سکوریت جام

نویسنده:wenetcm

دسته‌بندی:اخبار

دسته‌بندی: آذر ۲۳, ۱۳۹۷

شیشه سکوریت جام
4.8 (95%) 4 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373