شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو چیست؟

امروزه به طور معمول هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد و در دکوراسیون داخلی استفاده گردد به طور کلی جزء شیشه های دکوراتیو محسوب میشود.همچنین شیشه دکوراتیو بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و به همین دلیل هم امروزه تنوع زیادی را در بخش شیشه های دکوراتیو میبینیم.

شیشه دکوراتیو در نمای داخلی و بیرونی

استفاده از شیشه در نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها و دکوراسیون داخلی در سالهای اخیر بسیار مورد توجه مردم و طراحان قرار گرفته است و به همین دلیل نیز امروزه شاهد تولید انواع شیشه های دکوراتیو با طرح ها و نوع های متفاوت و جذاب هستیم که طراح های مختلفی بسته به نوع و رنگ مختلف در قسمت های مختلف ساختمان ( داخلی ، و فضای بیرون ) مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین امروزه شاهد این هستیم که طراحی نقش بسیار مهمی را در زندگی انسان دارد و میتوان گفت که صنعت طراحی در این چندساله پیشرفت بسیار چشمگیری را داشته است. و امروزه میبینیم که طراحی در زمینه های مختلف باعث زیباتر جلوه دادن محصولات مورد استفاده و فضای اطراف میشود.همچنین کاربرد شیشه دکوراتیو نیز در دکوراسیون و طراحی داخلی و بیرونی ساختمان ها از جمله خانه ها ، ساختمان های اداری ، مدارس و … نیز می باشد و مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع شیشه دکوراتیو

همچنین در اینجا شما میتوانید با برخی از انواع مختلف شیشه های دکوراتیو با جنس های متفاوت آشنا شوید :

· شیشه لمینیت رنگی

· شیشه چاپ دار یا اسپندرال Spandrel

· شیشه رنگی Lacobel و Matelac

· شیشه مات یا Matelux

· شیشه سند بلاست Sandblast

· شیشه فوتولمینیت

· شیشه طرح شکسته

 

در صورتی که قصد خرید شیشه دکوراتیو ، شیشه های ساختمانی ، شیشه سکوریت ، شیشه میرال و … را دارید می توانید با مجموعه ایمن جام آذر تماس گرفته و سفارش خود را مستقیما از کارخانه ثبت نمائید.

شیشه دکوراتیو

نویسنده:admin

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: بهمن ۱, ۱۳۹۷

شیشه دکوراتیو
4.8 (96.67%) 6 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373