وبلاگ

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو : امروزه به طور معمول هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد و در دکوراسیون داخلی استفاده گردد به طور کلی جزء شیشه محسوب میشود.همچنین این نوع بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و به همین دلیل هم امروزه تنوع زیادی را در بخش این شیشه را میبینیم.

شیشه دکوراتیو چه نوع شیشه ای می باشد ؟

موارد استفاده آن چیست ؟

شیشه ای دکوراتیو بیشتر مصرف تزیین داشته این ده سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی و طراحی در دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده از شیشه بسیار می تواند جلوه های زیبایی را نمایش دهد. از این رو هم اینه دکوراسیون داخلی و خارجی بسیار بسیار مورد توجه عموم و طراحان قرار گرفته است.

استفاده از نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها و دکوراسیون داخلی در سالهای اخیر بسیار مورد توجه مردم و طراحان قرار گرفته است و به همین دلیل نیز امروزه شاهد تولید انواع این شیشه ها با طرح ها و نوع های متفاوت و جذاب هستیم که طراح های مختلفی بسته به نوع و رنگ مختلف در قسمت های مختلف ساختمان ( داخلی ، و فضای بیرون ) مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه دکوراتیو چیست

شیشه دکوراتیو چیست ؟ : همچنین امروزه شاهد این هستیم که طراحی نقش بسیار مهمی را در زندگی انسان دارد و میتوان گفت که صنعت طراحی در این چندساله پیشرفت بسیار چشمگیری را داشته است. و امروزه میبینیم که طراحی در زمینه های مختلف باعث زیباتر جلوه دادن محصولات مورد استفاده و فضای اطراف میشود.همچنین کاربرد شیشه نیز در دکوراسیون و طراحی داخلی و بیرونی ساختمان ها از جمله خانه ها ، ساختمان های اداری ، مدارس و … نیز می باشد و مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین در اینجا شما میتوانید با برخی از انواع مختلف با جنس های متفاوت آشنا شوید :

· شیشه لمینیت رنگی

· شیشه چاپ دار یا اسپندرال Spandrel

· شیشه رنگی Lacobel و Matelac

· شیشه مات یا Matelux

· شیشه سند بلاست Sandblast

· شیشه فوتولمینیت

· شیشه طرح شکسته

انواع شیشه های دکوراتیو

این شیشه ها با کیفیت بسیار بالا و بهترین رنگ های اروپایی ساختار تولید می شوند که سختی محکمی بالایی دارند.

مزایای شیشه های دکوراتیو رنگی چیست

از مزایای آن می توان به تنوع رنگ آن اشاره داشت

توانایی رنگ آمیزی بر روی شیشه با ضخامت ۴ تا ۲۰ میلیمتر

شیک و مدرن و امروزی بودن این شیشه ها

بزرگترین شدن محیط

رفلکس مناسب در فضا

قیمت شیشه دکوراتیو

قیمت شیشه دکوراتیو : در صورتی که قصد خرید شیشه دکوراتیو ، شیشه های ساختمانی ، شیشه سکوریت ، شیشه میرال و … را دارید می توانید با مجموعه ایمن جام فرد تماس گرفته و سفارش خود را مستقیما از کارخانه ثبت نمائید.