وبلاگ

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور : استفاده از شیشه در فضاهای داخلی ساختمان ها بسیار در جذابیت و زیبایی فضا موثر است. در دوران امپراتوری روم باستان اولین بار بود که در صنعت معماری شیشه مورد توجه قرار گرفت. خواص و ویژگی های این ماده باعث شد استفاده از آن در زمینه ی معماری روز به روز افزایش یابد و هر روز کامل تر شود. با این وجود هنوز استفاده از شیشه در صنعت معماری محدود بود تا ایتکه با بوجود امدن دوران گوتیک یا همان عصر شیشه ای ، شیشه ها کاملا وارد صنعت معماری شدند.در آن دوران ساختار های شیشه ای بزرگی ساخته شدند که قبل از آن وجود نداشتند. شیشه های زنگی برای اولین بار عرضه میشدند

با آغاز عصر شیشه ای دوم که ما در این دوران زندگی میکنیم ، پیشرفت فناوری و گسترش آن در تمامی زمینه ها موجب تغییرات زیادی شد.صنعت شیشه نیز مانند تمام این عناصر پیشرفت چشمگیری داشت و دچار تحولات زیادی شد . روش ساخت روش پرداخت و … شیشه به طور کلی تغییر کرد و شیشه هایی طراحی شد که مشکلات قبلی را نداشتند و از هر نظر کامل بودند. یکی از این شیشه ها شیشه سکوریت بود که به شیشه های نشکن معروف هستند.
یکی از این شیشه ها که اخیرا بسیار مورد استفاده قرار میگیرد شیشه اسید شور می باشد .
این شیشه مناسب کسایی است که علاقه ی خاصی نسبت به شیشه های طرح دار دارند.
استفاده از این شیشه در نماهای داخلی و خارجی باعث ایجاد یک نمای زیبا میشود.

فرایند ساخت شیشه اسید شور

برای ساخت و طراحی این نوع از شیشه از فرایند های صنعت چاپ استفاده میشود .
برای همین است که هر طرح با هر رنگی را میتوان روی این شیشه پیاده کرد .
تکنولوژی که امروزه در صنعت شیشه بوجود آمده این امکان را فراهم ساخته که هر گونه طرح و نقشی را بدون هیچ محدودیتی چاپ کرد . نکته جالب در رابطه با این شیشه ها این است که قیمت این شیشه ها نسبت به شیشه های دیگر مناسب تر است و اکثر طرح ها و رنگ های رایج آن در بازار وجود دارند وشما به راحتی میتوانید یکی از آن ها را انتخا کرده و خریداری کنید.

ویژگی های شیشه اسید شور

شیشه ای شفاف
دارای طراحی و رنگ های مختلف
دارای فرایند های تزئینی بر روی بافت شیشه
دارای نماهای فوق العاده
قابلیت چاپ کردن طرح مورد علاقه بر روی شیشه

 

پست های مرتبط