وبلاگ

شیشه‌های آفتابگیر

شیشه‌های آفتابگیر

شیشه‌های آفتابگیر به شیشیه هایی گفته میشوند که از جذب پرتو ها و گرمای نامطلوب خورشید جلوگیری میکنند که به آنها شیشه های ضد آفتاب هم گفته میشود.معمولا شیشه هایی که در ساختمان استفاده میشود در فضای بیرونی ساختمان ها قرار میگیرندو به همین جهت کنترل نور و حرارت وارد شده در فضای داخلی ساختمان از همین راه صورت میگیرد و میتوان گفت که شیشه ها نقش بسیار مهم و پررنگی در جلوگیری از جذب پرتو ها و گرمای نامطلوب خورشید دارند. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های این نوع شیشه خواهیم پرداخت با ایمن جام فرد همراه باشید .

شیشه‌های آفتابگیر

همچنین بهبود کیفیت شیشه ها نیز با استفاده از تکنولوژی های مختلفی مانند استفاده از فناوری نانو صورت میگیرد که روش شیشه پوشش های مختلف و نازکی قرار میدهند که به طیف خاصی از امواج بسیار حساسند که این امواج باعث میشوند پرتو های مضر خورشید دفع شود و نور بهتری وارد ساختمان بیاید.

همچنین این رویکرد باعث میشود گرمای کمتری از نور خورشید وارد ساختمان شود اما روش دیگری وجود دارد که مبتنی بر فناوری گرمافامی است که به وسیله این فناوری شیشه به نور و گرمای خورشید واکنش نشان میدهد و نوعی سازوکار عایق‌بندی حرارتی را بر سر راه نور خورشید میسر می‌کند. که این روش باعث میشود انرژی گرمایی بهتری را دریافت کنید.

و روش دیگری نیز وجود دارد که در آن شیشه به وسیله یک لایه تری اکسید میتواند تغییر ولتاژ دهد و واکنش های مختلفی را از خود نشان دهد که شما میتوانید با لمس یک دکمه تیرگی شیشه را کم و یا زیاد کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جدید در ساخت شیشه ها در ساختمان ها  ، امروزه میتوانید با تنها فشردن یک دکمه در شیشه تغییراتی را ایجاد کنید که یا میتوان نور شیشه را تغییر داد و یا تیرگی ، شفافیت و رنگ شیشه را تنظیم کرد. که با این فناوری میتوان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

 خرید شیشه‌های آفتابگیر

چنانچه قصد خرید شیشه سکوریت ، شیشه های ساختمانی ، شیشه های دکوراتیو و دیگر شیشه های صنعتی را دارید می توانید همین حالا با تماس با بخش فروش ایمن جام فرد از قیمت های روز و نحوه خرید مطلع شوید.