وبلاگ

ساخت و ساز با دوام با شیشه

ساخت و ساز با دوام با شیشه

ساخت و ساز با دوام با شیشه : امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات در ساخت انواع پنجره های شیشه ای استقبال بی نظیری از این محصولات به دلیل تنوع و زیبایی بالایشان شده است.

شیشه ساختمانی

ساخت و ساز با دوام با شیشه

پنجره های شیشه ای با تزیینات زیبا در هر اتاق یا مکان دیگری نمای بسیار زیبایی دارند که علاوه بر زیبایی ، نور بیشتری را نیز در محیط داخل پخش خواهند کرد و همین علت باعث شده تا مشتریان به سمت این گونه پنجره های  شیشه ای روند زیرا زیبایی ساختمان و محیط داخلی با نصب این پنجره ها  دوچندان می شود.

نمای شیشه ای

 

پایداری شیشه ها در ساختمان ها

پایداری شیشه هایی که در محیط های مسکونی نصب می شود یکی از نکات مهمی می باشد که برای مشتریان اهمیت بسیاری دارد.

مصارف شیشه ساختمانی

انتقال گرما یا سرما از شیشه

در گذشته طراحی شیشه ها بسیار مهم بوده زیرا این شیشه ها باید گرما و سرما را در محیط داخلی به خوبی عبور دهند و گاهی ممکن است برای تنظیم کنترل دمای محیط داخلی، متکی به سیستم های تهویه ی مطبوع شویم.

 

ضریب انرژی شیشه

با تکنولوژی های اخیر در مورد شیشه مانند شیشه ی دوجداره ، لمینیت و روکش ها عملکرد حرارتی شیشه را بهبود بخشیده و به عنوان یک گزینه ی خوب و جذاب در طراحی با دوام شیشه به آن اشاره خواهد کرد.بنابراین از شیشه به راحتی می توان به طور وسیع تر و طبق اندازه و سایز پنجره در هر ساختمان استفاده کرد.

سازه های شیشه ای

در این صورت مشتری ها علاوه بر مزیت های ساختمان هایی با دمای کنترل شده و حداکثر تابش نور می توانند در منزل خود از نما و دید بسیار جالبی بهره مند شوند و با دنیای بیرون ارتباط واقعی داشته باشند.

امروزه می توان به راحتی از شیشه در طراحی ساختمان ها استفاده کرد و این یک مزیت بسیار مهم برای مصرف کنندگان و سازندگان شیشه می باشد.

تولید شیشه های ساختمانی

گروه ایمن جام فرد تولید کننده انواع شیشه های ساختمانی مفتخر است بخش قابل توجهی از شیشه سکوریت مورد نیاز کشور را تامین کرده در خدمت شما عزیزان می باشد. جهت اطلاع از قیمت و سفارش انواع شیشه های ساختمانی با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید.