وبلاگ

آلاچیق شیشه ای

آلاچیق فضایی ساخته شده از چوب ، فلز و یا شیشه است که برای نشستن افراد در فضاهای باز استفاده میشود.
آلاچیق شیشه ای تاشو نیز فضا و ساختاری است که میتوان در تمامی فصول از آن استفاده کرد. چرا که وجود شیشه های اطراف آن موجب گرم نگه داشتن فضای داخل آلاچیق خواهد شد.
آلاچیق های معمولی در فصل های بهار و تابستان قابل استفاده هستند و در فصل هایی که کمی هوا رو به سردی میرود از آلاچیق نمیتوان استفاده کرد.  آلاچیق های شیشه ای این مشکل را حل کرده و با نگه داشتن هوای گرم و جلوگیری از ورود و خروج هوا قابل استفاده در تمامی فصل ها می باشد.

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق شیشه ای تاشو

شیشه ای که به این منظور استفاده میشود شیشه ای تاشو است که دارای عایق حرارتی می باشد این محصول به راحتی میتواند حدود 70 درصد در اتلاف انرژی صرفه جویی کند. این شیشه ها ، شیشه سکوریت بوده و در مقابل ضربه و فشار ، بسیار مقاوم می باشند.
شیشه سکوریت استفاده شده در آلاچیق شیشه ای حدود 8 تا 10 میلیمتر است . این شیشه دارای امنیت و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد.
شیشه های آلاچیق به صورت کشویی و بر روی یک ریل باز و بسته میشوند .
این شیشه ها قابل سفارش در هر ابعادی هستند.ساختار شیشه های سکوریت به گونه است است که
آلودگی صوتی و هدر رفت دما را به حداقل میرساند.
آلاچیق شیشه ای تاشو

مزایای استفاده از آلاچیق شیشه ای

بوجود آوردن فضایی مدرن
جلوگیری کردن از اتلاف انرژی
سهولت در نظافت فضای داخلی آلاچیق
مقاوم در برابر ضربه و فشار
بوجود آوردن ویو ی بسیار زیبا
بوجود آوردن فضایی بسیار دلنشین
عایق بودن در برابر صدا و دما

استفاده از این آلاچیق ها علاوه بر مزایایی که ذکر شد مزایای دیگری را دارای میباشد .
یکی از این ویژگی ها ، جلوگیری از ورود حشرات و جانوران مختلف به داخل آلاچیق می باشد.

قیمت آلاچیق شیشه ای تاشو

برای تعیین کردن قیمت دقیق شیشه برای آلاچیق ، عوامل مختلفی موثر است. از این عوامل میتوان به متراژ شیشه ، نوع فریم و … آن اشاره کرد. همچنین این نکته نیز لازم به ذکر است که قیمت آلاچیق شیشه ای تاشو و هزینه ی اجرا آن در مقابل کاربردی که ارائه خواهد داد بسیار به صرفه است. در صورتی که قصد خرید شیشه و اجرای آن برای آلاچیق را دارید می توانید از طریق تماس با بخش فروش مجموعه ایمن جام فرد ، تولید کننده انواع شیشه سکوریت ،  شیشه ساختمانی ، شیشه سندبلاست و … با ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط