شیشه چاپی

شیشه اسپندرال یا همان شیشه چاپی و چاپدار نوعی شیشه رنگی و غیر شفاف است که به دلیل غیر شفاف بودن آن پشت شیشه ها نیز قابل رؤیت نخواهد بود. شیشه اسپندرال و چاپدار به صورت تک و دو جداره و شیشه لمینت استفاده می شود.

شیشه چاپدار یا شیشه چاپی

شیشه چاپی با انجام پخت های مرکب سرامیکی روی شیشه در انواع رنگ ها و مدل های مختلف تولید میشود که این چاپ ها به صورت غیر شفاف است و فضای پشت آن قابل رویت نخواهد بود ، همچنین شیشه های چاپی به صورت تک جداره و دو جداره در ساختار شیشه های لمینیت مورد استفاده قرار میگیرد ، شیشه های چاپدار معمولا برای تزئین و یا به منظور پوشاندن فضاهای مختلفی مانند فضای بین طبقات و اتاق ها ، حمام ها به کار میرود همچنین دیگر کاربرد این شیشه ها را میتواند در  ویترین فروشگاه ها ، دکوراسیون داخلی ، کابینت ها ، دیوار های شیشه ای و … استفاده کرد. و اما این نوع چاپ روی شیشه بوسیله دستگاه چاپ یو وی صورت میگیرد و که براحتی هر شخص میتواند عکسهای خانوادگی و یادگاریهای خود را روی شیشه چاپ نموده و بوسیله یراق آلات مخصوص و استنلس استیل روی دیوار اتاق و هرجای دیگر نصب کند.همچنین چاپ معمولا روی شیشه های سکوریت انجام میشود تا از استحکام بالاتری برخوردار باشند.

شیشه چاپدار

کاربرد شیشه چاپی

معمولا شیشه چاپی و چاپ روی شیشه ها در موارد مختلف مانند ساختمان ها به عنوان شیشه دکوراتیو کاربرد زیادی دارد و میتواند از آنها به عنوان تزئیین و دکوراسیون داخلی در خانه استفاده کرد که به چند مورد آن میتواند اشاره کرد :

۱- دیوار های شیشه ای
۲- پوشش شیشه ای روی رادیاتور
۳- نصب در شیشه حمام
۴- کف شیشه ای
۵- شیشه سقف
۶- بیلبوردهای تبلیغاتی
۷- طراحی لوگو روی شیشه
۸- شیشه چاپ شده بین کابینت ها
۹- چاپ عکس خانوادگی روی شیشه
۱۰- چاپ عکس عروس و داماد روی شیشه

قیمت شیشه چاپی

جهت خرید شیشه میرال ، شیشه های ساختمانی ، شیشه دوجداره و شیشه چاپ شده می توانید با واحد فروش کارخانه ایمن جام آذر تماس حاصل کرده و از قیمت روز شیشه مطلع شوید. و سفارش خود را ثبت نمائید.

 

شیشه چاپی

نویسنده:admin

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: آبان ۱۷, ۱۳۹۷

شیشه چاپی
4.8 (95%) 8 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373