شیشه های هشدار دهنده Alarm Glass

شیشه های هشدار دهنده با نام شیشه های امنیتی و هشدار دهنده (Alarm Glass) هم شناخته می شوند. این نوع شیشه از شیشه های امنیتی ویژه و خاصی هستند که در آن از مزیت های ویژه در شکنندگی شیشه های حرارت دیده استفاده می کنند.در این نوع شیشه با برخورد اولین ضربه بدون در نظر گرفتن نقطه ی اولیه تمام سطح شیشه خورد می شود ( به صورت ذرات ریز) وبا استفاده از این اصل مدار الکتریکی روی سطح شیشه قرار می دهند تا پس از اینکه شیشه شکسته شد مدار الکتریکی روی سطح شیشه تحریک شده و جریان الکتریکی برقرار شود.

به طور کلی سه روش برای ایجاد مدار الکتریکی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم :

۱- یکی از متداول ترین روش ها استفاده از حلقه هادی چسبانده شده روی شیشه است. حلقه هادی روی شیشه قابل دیدن می باشد، این ویژگی می تواند ویژگی مثبتی باشد . ولی در مواردی مانند شیشه های دو جداره خورشیدی یک نکته ی منفی به حساب می آید.

۲- این روش مشابه روش اول است با این تفاوت که برای رفع مشکل  قابل مشاهده بودن مدار الکتریکی , حلقه هادی در حاشیه شیشه و در محلی که پشت قاب قرار گرفته می شود، نصب شود.

۳- روش سوم از روش رسانایی الکتریکی استفاده می کند. به طوری که لایه ای روی شیشه ی عایق  استفاده شده است که با استفاده از نقاط لحیم کاری شده در پشت قاب شیشه ای و به صورت مخفی به کار رفته اند.

ویژگی های شیشه های هشدار دهنده

یکی از ویژگی های خاص شیشه های هشدار دهنده متصل بودن نقطه ی اندازه گیری به یک واحد ارزیابی هوشمند است . این واحد ارزیابی بسیار کوچک است به طوری که می توان به راحتی آن را در یک جعبه ی تقسیم و یا یک جعبه ی سوئیچ جا داد. همچنین تا سه شیشه هشدار دهنده را می توان به یک واحد ارزیابی هوشمند متصل کرد.

جهت خرید شیشه های سکوریت ، شیشه های دوجداره ، و شیشه های ساختمانی با کارخانه ایمن جام آذر تماس بگیرید.

شیشه های هشدار دهنده Alarm Glass

نویسنده:admin

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: فروردین ۹, ۱۳۹۷

شیشه های هشدار دهنده Alarm Glass
4.9 (97.5%) 8 votes
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373