شرکت های تولید کننده شیشه خودرو

شرکت های تولید کننده شیشه خودرو : شرکت شیشه ی آساهی Asahi Glass  در سال ۱۹۰۷ تاسیس شد. شرکت آساهی نزدیک به ۵۰ شرکت از اروپا و آسیا را بر پا کرده است.Concern  به عنوان تامین کننده ی شرکت های خودرو سازی در ژاپن و تولید کننده ی شیشه ی خودرو می باشد که آساهی یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ی شیشه های خودرو در جهان است.

فویاو Fuyua  یکی از شرکت های سرمایه گذاری است که به طور مشترک با شرکت آساهی کار می کند و در سال ۱۹۸۷ شروع به کار کرد. شرکت فویاو تخصصش در تولید شیشه های ایمن اتومبیل می باشد و در بازار سهام قرار دارد. شرکت فویاو یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین تولید کننده ی شیشه های خودرو در کشور چین می باشد.

Splintex Distribution  متعلق به مجموعه شرکت های Glaverbel  می باشد که این شرکت تامین کننده ی شیشه خودرو و تولیدکنندگان اروپایی هستند. شرکت گاردین در آمریکا در سال ۱۹۳۲ تاسیس شد . این شرکت ۱۹ کارخانه ی تولید شیشه ی خودرو با ظرفیت یک میلیون شیشه در سال دارد که تامین کننده ی جنرال موتورز می باشد.

معرفی شرکت های تولید کننده شیشه خودرو

نیپون گلس در سال ۱۹۱۸ تاسیس شد و در حال ۲۰۰۶ بخشی از سهام پیلکینتون را خریداری کرد. شرکت JAAN  در سال ۱۹۹۱ در لهستان تاسیس شد و دارای ۲۹ شعبه می باشد. شرکت JAAN  شیشه های جلوی خودرو را با برند Nordglass ارائه می دهد. Olimpia  دارای سابقه ی بالایی در صنعت شیشه ترکیه می باشد که محصولاتش را تحت استانداردهای DOT-739 ECE ،Regulation43  و ISO-EN-9002  و… ارائه می دهد. Pilkington از بزرگترین شرکت های تولید شیشه و عایق در جهان می باشد که در سال ۱۸۲۶ تاسیس شد و در تولید شیشه فلوت از برترین های جهان می باشد . تولید شیشه فلوت توسط

Sir Alastair Pilkington ابداع شد و محصولش با کیفیت ترین تولید شیشه ی تخت شناخته شده است.شرکت Pittsburgh plate Glass  در سال ۱۸۸۳ تاسیس شد. PPG  شیشه و فیبر نوری ، رنگ و مواد پوششی و محصولات نوری را تولید می کند که نزدیک به ۱۰۰ کارخانه در آمریکای شمالی و آسیا دارد که به تازگی توسط آساهی گلس خریداری شده است. شرکت

Saint Gobain  در پاریس و در سال ۱۶۶۵ جهت تولید شیشه برای تالارآیینه پالاسه تاسیس شد. این شرکت ۵۵ کارخانه دارد که لوازم یدکی تمامی خودروهای اروپایی و یک پنجم تمام دنیا را تامین می کند.

Shatterprufe  به اولین کمپانی تولید شیشه ی لمینت و شیشه های ایمن خودرو در جنوب آفریقا تبدیل شد. Soliver  مجموعه شرکت های مستقل با مدیریت خصوصی می باشد و در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد.

 

شرکت های تولید کننده شیشه خودرو

نویسنده:admin

دسته‌بندی:وبلاگ

دسته‌بندی: آبان ۴, ۱۳۹۷

شرکت های تولید کننده شیشه خودرو
5 (100%) 1 vote
اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران کرج - شهر قدس - بلوار کلهر - خیابان فردوسی - پلاک ۱۹
تلفن : 02146896361 - 02146896382 - 02146862978
تلفن همراه : 09122379334
دورنگار : 02146896373